James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej, globalnej organizacji terrorystycznej WIDMO (SPECTRE, czyli Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion). Kluczem do sekretu jest tajemnicza wiadomość na temat przeszłości 007.

Poster filmu "Spectre"

„Spectre” – nowy film z cyklu bondowskiego (reż. Sam Mendes), z Danielem Craigiem, który wciela się w agenta 007 już po raz czwarty, coraz bliżej. Obok Craiga wystąpią znani z poprzednich części Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw i Rory Kinnear. Do obsady dołączyli m.in. Christoph Waltz, Léa Seydoux i Monica Bellucci. Pierwszy klaps padł w Pinewood Studios, ale zdjęcia kręcone są także w lokalizacjach w Londynie, Rzymie, w mieście Meksyk oraz w marokańskich Tangerze i Arfudzie, a także w Austrii (Sölden, Obertilliach, nad jeziorem Altaussee), bo Bonda znów będziemy oglądać w śnieżnej scenerii.

Jak wiedzą wszyscy fani Jamesa Bonda i Iana Fleminga, SPECTRE to Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion – fikcyjna, globalna organizacja terrorystyczna, która po raz pierwszy pojawiła się w książce „Operacja Piorun” (1961), a na ekranie w filmie „Dr No” (1962).

 

Film w kinach od 6 listopada 2015

 

Zobacz zwiastun

 
 
 
 

Katagoria: Zwiastuny filmów
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 848  razy.