23. Camerimage rozpoczyna selekcję filmów

W tym roku Camerimage odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Bydgoszczy. Festiwal rozpoczyna proces selekcji do nadchodzącej 23. edycji. Prosimy zapoznać się z terminami zgłoszeń, by nie przegapić okazji zaproponowania nam swoich filmów lub wideoklipów.

camerimage-zaba

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z dostępnymi na naszej stronie internetowej regulaminami poszczególnych konkursów, a zwłaszcza z akceptowanymi formatami przeglądówek oraz nośników kopii projekcyjnych (przyjmujemy też przeglądówki online). Aby zgłosić film do konkursu, należy wypełnić jeden z formularzy zgłoszeniowych online dostępnych TUTAJ

Przypominamy, że Camerimage posiada status festiwalu kwalifikującego filmy do OSCARA® w kategorii Krótkometrażowy Film Dokumentalny, co oznacza, że zdobywcy Złotej Żaby w Konkursie Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych będą kwalifikowani do selekcji dorocznych Nagród Akademii w kategorii Krótkometrażowy Film Dokumentalny bez wymaganej standardowej dystrybucji kinowej, pod warunkiem, że film spełniać będzie pozostałe wymogi Akademii. 

Aby film został przyjęty do selekcji, należy dosłać na adres Organizatora, lub udostępnić online, określone w regulaminie materiały selekcyjne. Szczegóły związane ze zgłaszaniem filmów znajdują się na stronie internetowej Festiwalu. 

 

Źródło
 

 

Katagoria: Camerimage 2015
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 753  razy.