Kochaj
 
 

Opis:

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

 
 

„Chciałam nakręcić film, po którym widzowie będą wychodzili z kina uśmiechem i z przekonaniem, że być może za chwilę ich też spotka coś miłego. Ale również film prawdziwy. Taki, w którym każda siedząca na widowni dziewczyna rozpozna jakiś fragment ze swojego życia. Może to, jak ulega emocjom, a może to, jak walczy na co dzień o uznanie w pracy. Albo to, że wciąż marzy o wielkiej, romantycznej miłości” – zdradza reżyserka Marta Plucińska. „Sawa, Anka, Weronika, Oliwia i Marta to pięć równorzędnych bohaterek. Każda z nich ma inny temperament oraz pragnienia – i wewnętrzną siłę, dzięki której znajduje w końcu szczęście. Kochaj życie, nie rezygnuj z marzeń, a los da ci nagrodę – może to brzmi jak bajka, ale ja w to wierzę. I dzięki temu powstał nasz film” – mówi reżyserka.

„Miłość, zabawa i piękne dziewczyny – czego chcieć więcej!?” – dodaje producent Paweł Pluciński. „Na planie ‘Kochaj’ udało nam się zgromadzić wspaniałe gwiazdy – Małgorzatę Kożuchowską, Olgę Bołądź czy Romę Gąsiorowską – a do tego nasz film ma naprawdę wyjątkowy klimat. Wyjechaliśmy z kamerą poza Warszawę, gdzie powstają niemal wszystkie polskie produkcje i znaleźliśmy wspaniałe plenery w Płocku. Oryginalna historia, świetne aktorstwo, piękne zdjęcia – myślę, że widzowie to docenią!”.

Za zdjęcia „Kochaj” odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Paweł Pluciński (Federico Film) – twórca obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała Katarzyna Gajek (Aspire), która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy właśnie Małgorzaty Kożuchowskiej!

 

 

Zwiastun:


 
 
 
 

Katagoria: hit kinowy
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 4906  razy.