The Intern

 
Praktykant
Gatunek:

Reżyseria: 
Obsada:  , , ,


Premiera: 02 Październik 2015
Rok produkcji: 2015
Kraj: USA


 
 

Opis:

Robert De Niro gra w filmie Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

 
 

Laureaci nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Robert De Niro (Wściekły byk, Poradnik pozytywnego myślenia) oraz Anne Hathaway (Les Miserables Nędznicy, Diabeł ubiera się u Prady) występują razem w filmie Warner Bros. Pictures Praktykant. Nominowana do Oscara i wielokrotnie nagradzana reżyserka Nancy Meyers (To skomplikowane, Lepiej późno niż później, Szeregowiec Benjamin) reżyseruje komediodramat na podstawie własnego scenariusza.

Praktykant FP-0013

Praktykant 00372FD
W filmie Praktykant De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).

Praktykant 07103r

W wielopokoleniowej obsadzie znaleźli się także Rene Russo (Thor), Anders Holm (serial Workaholics), Andrew Rannells (serial Dziewczyny), Adam Devine (Pitch Perfect), Celia Weston (Życie od kuchni), Nat Wolff (Gwiazd naszych wina), Linda Lavin (Raj na ziemi), Zack Pearlman (serial The Inbetweeners), debiutujący Jason Orley i Christina Scherer (Living with Uncle Charlie).

Meyers wraz z Suzanne Farwel jest także producentką filmu. Funkcję producenta wykonawczego pełniła Celia Costas.

Ekipę filmową Meyers tworzą nominowany do Oscara operator Stephen Goldblatt (Książę przypływów, Służące), nominowana do Oscara scenografka Kristi Zea (Droga do szczęścia, Chłopcy z ferajny, Tower Heist: Zemsta cieciów), nominowany do Oscara montażysta Robert Leighton (Ludzie honoru, Kiedy Harry poznał Sally) oraz projektantka kostiumów Jacqueline Demeterio (Inna kobieta, serial Słowo na R). Muzykę skomponował Theodore Shapiro (Sekretne życie Waltera Mitty, Diabeł ubiera się u Prady).

 

Zwiastun:


 
 
 
 

Katagoria: hit kinowy
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 3012  razy.