Pingwiny z Madagaskaru mają swój kanał na YouTube – Pingwiny z Madagaskaru PL.

Pingwiny z Madagasakru to serial animowany, będący kontynuacją przygód czterech pingwinów znanych widzom z obu części kinowego hitu „Madagaskar”. Skipper to urodzony dowódca i lider wesołej gromadki. Kowalski to główny strateg, mózg każdej tajnej operacji. Rico to specjalista od zadań specjalnych, a Szeregowy to najniższy rangą spośród tytułowych pingwinów. Oczywiście oprócz czwórki głównych bohaterów, nowojorskie zoo zamieszkują również inne zwierzęta, m.in. lemury. Na ich czele stoi samozwańczy Król Julian, który kiedy tylko może stara się pokrzyżować plany pingwinów.

 

Pingwiny z Madagaskaru (ang. The Penguins of Madagascar) – serial animowany produkcji DreamWorks. Premiera serialu w USA nastąpiła na kanale Nickelodeon 28 listopada 2008 roku.

Serial nie wiąże się ściśle z fabułą filmów i nie jest umiejscowiony w określonym punkcie między nimi. Tom McGrath (użyczający głosu Skipperowi) oznajmił, że akcja serialu rozgrywa się w świecie równoległym do fabuły filmów.

Cztery pingwiny wracają do Central Parku, gdzie osiadają na stałe i podejmują się zadania pilnowania porządku w zoo. Sprawa komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrali się z nimi pasażerowie na gapę – banda lemurów z samozwańczym Królem Julianem na czele, który ciągle przeszkadza ptakom w ich tajnych operacjach. W zoo pingwiny poznają nowych przyjaciół, jednak mają też wielu wrogów. Niejednokrotnie działania ptaków wykraczają poza obręb zoo, a niekiedy muszą one mierzyć się z siłami zagrażającymi całemu światu.

W serialu pojawia się wiele nowych postaci, niewystępujących w filmach.

 


Notowanie z dnia:  28 Luty 2014


10
193 478 wyświetleń
Szeregowy i fabryka cuksów
9
195 955 wyświetleń
Operacja Antarktyda
8
199 055 wyświetleń
Czas stop
7
213 583 wyświetleń
Popcornowa panika, Błyskawiczne zniknięcie
6
215 928 wyświetleń
Królestwo za kciuk
5
219 455 wyświetleń
Prawa ręka
4
272 047 wyświetleń
Powrót zemsty doktora Bulgota
3
306 194 wyświetleń
Wymarzone wakacje
2
307 507 wyświetleń
Przedświąteczna gorączka
1
335 521 wyświetleń
Operacja Jednorożec Apokalipsy

 
 
 

Katagoria: hity na YouTube
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 511  razy.