Po pół roku na YouTube w KADRZE nadal króluje Kogel Mogel Romana Załuskiego (Kogel Mogel, Galimatias czyli Kogel Mogel 2).


Notowanie z dnia:  18 Styczeń 2014


10
50 416 wyświetleń
Akcja pod arsenałem
Film historyczny oparty na prawdziwych wydarzeniach. Film opowiada o losach trzech chłopców walczących w Szarych Szeregach przeciwko niemieckim okupantom.
9
56 375 wyświetleń
Droga do pracy
Scena z filmu "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?"
8
66 733 wyświetleń
Poszukiwany - poszukiwana
Stanisław Maria Rochowicz, fajtłapowaty historyk sztuki, zostaje niesłusznie posądzony o kradzież obrazu. Zdesperowany postanawia ukrywać się w przebraniu kobiety, dopóki nie namaluje kopii zrabowanego płótna. Pozbawiony środków do życia musi na jakiś czas podjąć pracę, rzecz jasna jako kobieta.
7
88 258 wyświetleń
Faraon
Starożytny Egipt, XI w. p.n.e., film opowiada historię młodego faraona Ramzesa XIII, następcy panującego faraona Ramzesa XII.
6
168 481 wyświetleń
Brunet wieczorową porą
Cyganka przepowiada Michałowi Romanowi niezwykłe przeżycia, jednak on nie bierze poważnie tych proroctw. Gdy jego rodzina wyjeżdża na weekend, Michał zabiera się do zaległej pracy. Wtedy zaczynają się spełniać proroctwa Cyganki...
5
247 871 wyświetleń
Wielki Szu
Wielki szuler wraca do gry. Po kilku latach spędzonych za kratkami zamierza rozpocząć nowe życie u boku żony, która jednak zdążyła już podzielić wspólny majątek i nie myśli o powrocie do dawnego układu.
4
294 703 wyświetleń
Galimatias czyli Kogel Mogel 2
Po ślubie Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) i Paweł (Dariusz Siatkowski) Zawadowie urządzają się na wsi. Ojciec dziewczyny obiecuje przepisać na nich swoją ziemię. Stawia jednak warunek: chce doczekać się w końcu wnuka.
3
306 963 wyświetleń
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?
Komedia obyczajowa ukazująca absurdy życia rzeczywistości polskiej lat 70. Dyrektor podupadającego przedsiębiorstwa dowiaduje się, że dziewczyna, którą poznał podczas delegacji w Paryżu, jest z nim w ciąży. Postanawia więc rozwieść się z żoną i poślubić córkę dygnitarza partyjnego.
2
370 670 wyświetleń
Nie lubię poniedziałku
Rzecz dzieje się pewnego feralnego poniedziałku w Warszawie. Bohaterem zaś jest zbiorowość - kilkanaście osób, których pechowe i skomplikowane perypetie słabiej lub silniej zazębiają się ze sobą.
1
475 598 wyświetleń
Kogel Mogel
Po emocjach związanych z egzaminami wstępnymi na wydział pedagogiki, Katarzyna Solska wraca do rodzinnej wsi. I tu czeka ją niespodzianka - rodzina bez jej wiedzy rozpoczęła przygotowania do zaręczyn z bogatym sąsiadem Kolasą.

 
 
 

Katagoria: hity na YouTube
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 528  razy.