Pitbull. Niebezpieczne kobiety – Alicja Bachleda-Curuś na planie

Alicja Bachleda-Curuś ponownie zagościła w Polsce. W drugiej części głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów, gwiazda wciela się w Drabinę – niebezpieczną dziewczynę gangstera.

 

– Patryk wcale nie musiał mnie namawiać do zagrania w „Pitbullu. Niebezpieczne kobiety”. Po przeczytaniu scenariusza wiedziałam, że chcę zagrać w jego filmie. On ma swoją wizję i świetne zrozumienie materii, dlatego postanowiłam mu zaufać – mówi Alicja Bachleda-Curuś. – Drabina to rola, jaką od bardzo dawna chciałam zagrać w polskim kinie. W Stanach Zjednoczonych zdarzało mi się grać niebezpieczne kobiety, natomiast w Polsce jeszcze nie miałam okazji. Wiem, że jest to postać dość nietypowa w stosunku do mojego wizerunku. Dlatego cieszę się, że mogę zaskoczyć publiczność. Pokazać się widzom z innej strony.

– Podobnie jak w życiu, w ‘Pitbullu’ nikt nie jest jednoznacznie dobry ani zły. Nawet tak negatywną postać, jak Drabina, staramy się w tym filmie zrozumieć i obronić  – tłumaczy Patryk Vega i zapowiada, że kontynuacja jego ostatniego przeboju, przynosi prawdziwą rewolucję.

– Drabina przechodzi w filmie metamorfozę. Jest fajną, normalną dziewczyną, która musi sprostać niesprawiedliwościom losu. Na początku sobie z tym nie radzi, ale w końcu znajduje własne metody obrony. By przetrwać, sięga po głęboko skrywane pokłady agresji. Jak każda kobieta ma w sobie siłę, potrzebną do tego, by stać się niebezpieczną. Oraz determinację, która pozwala tę siłę wykorzystać – czasem w dobry, a czasem w zły sposób – dodaje aktorka.

 

Druga część filmowej trylogii w kinach od 11 listopada 2016 roku

 

 
Źródło: Kino Świat
 
 

Katagoria: Wieści z planu filmowego
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 976  razy.