Pitbull. Niebezpieczne kobiety: zakończono zdjęcia

28 czerwca w Warszawie padł ostatni klaps na planie filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. „Niesiemy dla was bombę atomową!” – mówi debiutujący w uniwersum „Pitbulla” Sebastian Fabijański.

 

Odtwórca roli socjopatycznego gangstera o pseudonimie Cukier określa film Vegi jako „skok na bungee, wykonany bez liny” i jest przekonany, że „trylogia ‘Pitbulla’ przejdzie do historii polskiej kinematografii”. Podobnie sądzi Piotr Stramowski, filmowy Majami – „Od razu nasuwa mi się skojarzenie z trylogią Batmana w reżyserii Christophera Nolana” – mówi aktor i wskazuje, że kontynuacja „Nowych porządków”, przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku.

Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów.

„To film pełny bardzo mocnych i wyrazistych postaci kobiecych. Patryk Vega odczarowuje w nim stereotypowy obraz policji, w której największe sukcesy odnoszą mężczyźni. Pokazuje siłę kobiet. I to jest wspaniałe!” – cieszy się Maja Ostaszewska. „’Niebezpieczne kobiety’ dostarczą wam wielu fantastycznych, groźnych, ale i śmiesznych wrażeń” – podsumowuje ikona serii – Andrzej Grabowski.

Druga część filmowej trylogii zagości w kinach 11 listopada 2016 roku. Obok przywołanych już nazwisk w obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” znaleźli się również: Artur Żmijewski, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska oraz Agnieszka Rylik – mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni świata w boksie zawodowym. Na duży ekran powróci również Tomasz Oświeciński jako kultowy Strachu. A u boku Andrzeja Grabowskiego wystąpi córka aktora – Zuzanna Grabowska.

 

 
Źródło: Kino Świat
 
 

Katagoria: Wieści z planu filmowego
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1108  razy.